טיפול חניכיים חדשני

להילחם במחלות החניכיים בעזרת אנטיביוטיקה ייחודית

מחלות ודלקות חניכיים הן האויב השקט של השיניים שלנו. אדם אשר סובל מבעיה זו עשוי שלא להרגיש בה כלל. גם כאשר המחלה תיחשף, הוא יגלה כי הדרך למגר אותה אינה פשוטה. מרפאת שיניים לובנדנט מציעה ללקוחותיה טיפול חדש, אשר מסייע במלחמה במחלות החניכיים: תרופה אנטיביוטית יעילה במיוחד המיוצרת על ידי חברת תרופות בינלאומית.

מחלות החניכיים נגרמות בשל הצטברות חיידקים על שכבות השן החיצוניות. שימוש קבוע בחוט דנטלי, לצד צחצוח יעיל, יסייעו רבות במיגור מצבורי החיידקים ובשמירה על היגיינת הפה, אך הם לא תמיד יספיקו כדי להדוף את האיומים באופן מוחלט. דלקות ומחלות חניכיים יכולות להתפתח גם בשל בעיות גנטיות, מחלות אשר פוגעות בחניכיים או טכניקת צחצוח לא יעילה מספיק.

לכן, טיפול בדלקת חניכיים חייב להיעשות באופן מיידי וללא דיחוי. אחרת, הפגיעה בשיניים עלולה להיות חמורה מאוד, עד כדי ספיגת העצם התומכת בשורש, שתוביל בהמשך לנשירת שיניים. מאחר ולא תמיד נרגיש בדלקת בעצמנו, חשוב לבצע בדיקה תקופתית אצל שיננית, שתוכל לאתר סימנים להופעת הדלקת או מקומות בהם היא כבר נמצאת בשלבים מתקדמים.

הטיפול הקלאסי בדלקות חניכיים כולל סילוק אבנית ורובד חיידקים מהאזור הנגוע, כמו גם הקצעת שורשים, אשר מסייעת לניקוי שורש השן. זהו טיפול יעיל אשר מתבצע כבר שנים רבות בקרב רופאי השיניים. היום, מציעה קליניקת לובנדנט טיפול יעיל ומשופר עוד יותר, כחלק משאיפתה להציע ללקוח את השירותים החדישים ביותר ברפואת השיניים: אנטיביוטיקה שנאבקת במצבורי החיידקים סביב השן.

האנטיביוטיקה הזו, אשר מגיעה בצורת אבקה, מפוזרת ב"כיסים" אשר נוצרים במהלך הדלקת, בין השן לחניכיים ומהווים כר פורה למצבורי חיידקים. בעזרת האנטיביוטיקה, ניתן לסלק באופן מלא את כל מצבורי החיידקים הללו, כולל כאלו שגרמו להיווצרות פצעים ונגעים בעומק החניכיים.

היתרון הגדול של המוצר החדשני הזה, הוא ביעילות לטווח הארוך: האנטיביוטיקה ממשיכה לפעול עד 21 יום מרגע בו נעשה בה שימוש. כך מובטח לא רק מיגור מיידי של החיידקים, ובכך גורם לצימצום ניכר יותר בעומק ה"כיסים" והפחתה ברמת דימום של החניכיים.

בתום שלושת השבועות הללו, ייקרא שוב המטופל אל מרפאת שיניים לובנדנט, שם ייבחן השיפור במצב החניכיים ויתברר עד כמה צומצם היקף המחלה, תוך החלטה לגבי הצעדים המתבקשים להמשך, במטרה לשמור על חניכיים בריאות.

שירות זה מציע מהפכה בשיטות הטיפול במחלות חניכיים ומצטרף לשלל השיפורים והחידושים שמציעה קליניקת לובנדנט ללקוחותיה, במטרה להגיש להם את חבילת הטיפולים האיכותית והיעילה ביותר.

 לפרטים נוספים התקשרו:

03-6251205

סגור לתגובות.

עקוב אחרינו

  • שאל אותנו
  • עדכונים והטבות מלובנדנט: